Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mera napisał:
Popieram. Ale niestety tak we współczesnym życiu jest, że w internecie nawet największy prymityw się dowartościowuje. Dowartościowuje bo wydaje mu się, że jest anonimowy. Stąd 50% powyższych postów pisanych przez szczylów korzystających z dobroci kupionego przez mamusię i tatusia internetu. Szczylów i przygłupów co zamiast siąść do nauki bo pora na to, produkuje swoje prymitywne wyplwociny za pomocą klawiatury. Pieprzone spaczone psychicznie dzieci Neostrady. Szkoda dziewczyniny. Bardzo szkoda. Sam mam dwoje w jej wieku. Sam wieczorami umieram ze strachu i niepewności jak ich nie ma. I czekam aż wrócą z jakiejś imprezy studenckiej czy innej rozrywki. Bo obowiązkiem ojca jest czekać. I cieszę się, że ich mam, że są zdrowi i mądrzy. Że omijają ich nieszczęścia. Rodzice Dagmary ( wstyd pisać ale byłem na NK i widziałem jaką była piękną dziewczyną i jaką radosną i przebojową) niestety już się jej NIGDY nie doczekają. Przez mały błąd albo parszywe zrządzenie losu. Takie są prawa młodości. Takie jest pieprzone życie. I nie nam oceniać czy to sprawiedliwe czy nie. Nie nam oceniać w taki sposób w jaki robi to ponad 50 % piszących na tym forum. Najgorsze bydlę zachowuje się stosowniej do śmierci niż te ponad 50 % pierwotniaków. Tępych pierwotniaków.
Jedna z nielicznych mądrych wypowiedzi, które miały tu miejsce. Żal mi ludzi którzy wypisują teksty w stylu jechała tyle i tyle czy jakieś namiary na konto na nk... Chcecie sensacji to sami zróbcie o sobie jak bardzo wam zależy na zaistnieniu. A to co wypisujecie świadczy tylko o waszej totalnej głupocie i braku szacunku dla ludzkiego życia, jej rodziny, przyjaciół itp. Do osób typu "czepiacz"- to co wyrażacie na forum powiedzcie w oczy mi i innym osobom którzy ją znali... Byłem dziś zapalić znicz na miejscu tej tragedii... Przerażające miejsce... Spoczywaj w pokoju........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Do tych uważających się za "przyjaciół": mimo, że nie miała doświadczenia doradziliście jej zakup o wiele za ciężkiego, za szybkiego i zbyt silnego motocykla jak na początek nauki. Nauczyliście ją tylko odkręcać gaz i pocinać z prędkościa autostradową na gównianej powiatowej drodze zamiast jako bardziej doświadczeni nauczyć ją rozsądku i przewidywania skutków. Dla mnie, pozwalając swojej "przyjaciółce" ryzykować tak dużo ponad jej umiejętności jesteście tylko zwykłymi nieodpowiedzialnymi gówniarzami z mnóstwem kucy pod dupą i pustką w głowie. I tak naprawdę to Wy najbardziej przyczyniliście się do jej śmierci. Chroń Boże od takich przyjaciół... Współczucie dla rodziny.
W 100% popieram Twoją wypowiedź. To niech może wypowie się ktoś z szanownej braci kto doradził tej biednej dziewczynie kupić takie moto? Teraz jesteście tacy przyjaciele? Bo chyba musiała się kogoś poradzić prawda..widać, że kogoś trochę poniosło w tym doradzaniu. Sam już nie jeżdżę, (kiedyś na pewno) ale znam moto od podszewki i wielu ludzi na nich śmigających. Chyba nikt mi nie powie, że dziewczyna, która od może 2 lat ma prawko ma pojęcie o jeździe takim motocyklem! Druga sprawa..prędkość. Jeśli nie ma drogi gładkiej jak stół, to każdy motocyklista powinien być świadomy czym grozi złapanie koleiny, wjechanie w kałużę, na piach, błoto itp. Jeśli oni tego nie wiedzieli, to kolejny argument, że nie powinni wsiadać na nic, co ma więcej niż 50KM. Przyjemnie się odkręca gaz..czuje się wtedy człowiek wolny, jesteś panem swojego życia, włącza się automatyzm, nie myślisz o niczym tylko jedziesz..sytuacja się zmienia diametralnie, jeśli coś nagle idzie nie tak. Nie da się motocykla, obojętnie jakiego zatrzymać w miejscu. Składam szczere kondolencje rodzinie. Oni nie musieli się znać na motocyklach. "przyjaciołom" natomiast radzę..zresztą co ja mogę radzić. Czujecie się winni? Bardzo dobrze. D. spoczywaj w spokoju i niech Ci ziemia lekką będzie. Pozdrów K. to taki w niebiesko-biało-czarnym secie z irokezem na głowie [*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Spartan13~ ~~krecik~~ art. 190 KK § 1. stanowi: "Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie znajdźcie sobie inne miejsce do obrzucania się błotem, bo to na pewno odpowiednie nie jest. A poziom niektórych wypowiedzi...szkoda gadać. I nie dajcie się prowokować, niektórzy tylko na to czekają. To nie jest miejsce na podwórkowe pyskówki. Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych dziewczyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja chciałem tylko powiedzieć ze kiedy byłem mały moj tato wchodzil Mi do wanny i kazał szukać potwora z loch ness a jak bylem niegrzeczny to bił mnie po prąciu kablem od prodiża PS: Moja staa pierze w rzece
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko ja myślę ,że dyskusja dawno temu sięgnęła dna i czas najwyższy zamknąć temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MODERATOR weź to forum ogarnij i zamknij ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kwestii wypadku: jest mi niezmiernie przykro czytać to, co poniektórzy "znawcy" wypisują obraźliwego pod adresem D. Nie znałem osobiście dziewczyny, ale była studentką mojej uczelni i mojego kierunku i czuję żal w sercu, że nie było jej dane dłużej cieszyć się życiem. W imieniu swoim i studentów WPPKiA KUL składam najszczersze kondolencje rodzinie, chłopakowi i przyjaciołom zmarłej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mistral masz w zupełności rację!!!! A was bolą argumenty i wolicie się pochylać nad sytuacją, bo zginęła dziewczyna..tak zginęła, ale można było tego uniknąć, gdyby ktoś pomyślał zanim wpakował ją na taki motor itd.........Mistral czemu juz nie jezdzisz na motorze?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie jej juz spokoj! nie obrażajcie jej ten kto jej nie znał nie ma prawa sie wypowiadać! dajcie jej odejść w spokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że gdyby nie nadmierna prędkość to nie doszło by do tragedii. Dzisiejsza młodzież nie zważa na skutki brawurowej jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dagmarko..:'(((((( nienawidzę motocykli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
retor napisał:
Moderatorze! Niezależnie od wolności słowa, proszę natychmiast usuwać prymitywne i odczłowieczające wypowiedzi! Proszę i żądam! Wyrazy współczucia dla rodziny.
Panie -retor- popieram ma Pan rację. kondolencję dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przebieg dyskusji na tym forum jest karygodny. Redakcja dziennika (brukowca?) w poważnym stopniu zaniedbała swoje obowiązki. Moderator powinien pracować zawsze, jeśli gazeta ma ambicje być w internecie. Cześć należy się każdej osobie, a zwłaszcza w takim przypadku. Wolność słowa nie ma nic wspólnego z chamstwem i prymitywizmem! Proszę wreszcie zareagować!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam szansę ją poznać i się nią zachwycić. R.I.P. ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
retor napisał:
Przebieg dyskusji na tym forum jest karygodny. Redakcja dziennika (brukowca?) w poważnym stopniu zaniedbała swoje obowiązki. Moderator powinien pracować zawsze, jeśli gazeta ma ambicje być w internecie. Cześć należy się każdej osobie, a zwłaszcza w takim przypadku. Wolność słowa nie ma nic wspólnego z chamstwem i prymitywizmem! Proszę wreszcie zareagować!!!
dołączam się do w/w tekstu- wyeliminować psycholi NATYCHMIAST!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miki napisał:
Mistral masz w zupełności rację!!!! A was bolą argumenty i wolicie się pochylać nad sytuacją, bo zginęła dziewczyna..tak zginęła, ale można było tego uniknąć, gdyby ktoś pomyślał zanim wpakował ją na taki motor itd.........Mistral czemu juz nie jezdzisz na motorze?????
Nie na motorze tylko na motocyklu jeśli już. Nie jeżdżę bo mój najlepszy kolega zginął na moich oczach. Zanim miłość mnie nie sprowadziła do Lbn mieszkałem w Krośnie, a w zasadzie w okolicach Krosna Jak co roku w lecie jeździliśmy nad morze. Mieliśmy już wtedy może dziesięcioletni staż, bez większych przygód nie licząc jakichś drobnych uślizgów i połamanej ręki po przejechaniu 2/3 trasy stałą się tragedia. Kolega jechał przede mną..wiadomo..spieszyło nam się, w użytku ciągle lewy kierunkowskaz, K. odkręcił mocniej gaz, los chciał, że samochód przed nim nagle zwolnił z zamiarem skrętu w lewo i ustąpienia samochodom jadącym z naprzeciwka. K. nie miał szans na reakcję. Uderzył w tył samochodu nieznacznie wcześniej tracąc prędkość, wyleciał i uderzył w jadącą z naprzeciwka wywrotkę. Ja zobaczyłem tylko kask lecący w przeciwną stronę. Jak zobaczyłem, że roztrzaskany kask jest z "zawartością" straciłem przytomność. Więcej szczegółów opowiadać jest bez sensu. Po kilku godzinach przyjechali Jego rodzice. Nie wyobrażacie sobie nawet jakie to uczucie. Mój moto wrócił do domu busem kolegi i od tamtej pory, czyli od 3 i pół roku stoi przykryty w garażu. Sesje u psychologa itd itp, jakby nie żona i dzieci pewnie byłbym teraz razem z K. Dlatego tu żadne doświadczenie nie pomoże, mieliśmy wyjeżdżone tysiące km, ale z takimi sytuacjami należy się liczyć, jeśli się igra ze śmiercią. Dlatego MAM PRAWO tu pisać i będę to robił jak długo mi się będzie podobać. Ryzyko jest zawsze, ale trzeba je jak najbardziej minimalizować. Zaczynać przygodę z jeżdżeniem od "zabawek" i po kilku latach przesiadać się na mocniejsze fury. Jak widzę 18 czy 20 latka w jeansach na 180kg moto jadącego na kole to mnie krew zalewa na taką bezmyślność. Żeby poszaleć trzeba mieć gdzie..nie na wiejskich drogach. Pozdrawiam wszystkich normalnych motocyklistów, a wam głąby bezmyślne **** w ****. Posadźcie tyłki na moto i pobuczcie sobie na pogrzebie..i dalej usprawiedliwiajcie swoją bezmyślność i głupotę, a winę zrzucajcie na kierowców puszek i stan naszych dróg. Szczerze popłakałem się po przeczytaniu tego newsa i dalej jestem rozbity. Jeszcze raz spoczywaj w pokoju młoda dziewczyno. [*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd wiadomo, że popełniła samobójstwo ? Zostawiła list pożegnalny ! Ten tekst jest ewidentnym przykładem głupoty autora. I niestety nie jest to odosobniony przypadek. Żenua.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://home1.gte.net/res0ak9f/bike.htm Zobaczcie i nie przeżywajcie już na tym forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego napisał:
Dagmarko..:'(((((( nienawidzę motocykli.
i to jest właśnie prawdziwa rozpacz bliskiej Dagmarze osoby..... cóż tu komentować.... Dagmara na szczęście nawet nie zdążyła pomyśleć, że ginie.... marne pocieszenie dla wszystkich, którzy pozostali z ogromną pustką po niej, ale zawsze jakieś..... gdyby Dagmara wiedziała, że spełniając swoje marzenia, kupuje sobie śmierć, pewnie nigdy nie przepracowałaby ani minuty w tym celu.... gdyby kolega wiedział, że zwykła nauka, jaką Dagmarze zaoferował nie pozwoli mu już nigdy spokojnie zasnąć, to pewnie by jej odmówił..... gdyby jej mama, dla której była całym życiem, radością i powodem do dumy wiedziała, że akceptując jej pasję godzi się na takie ryzyko, pewnie nigdy w życiu nie kupiłaby jej nawet zwykłego rowerka..... życie polega na tym, że nigdy nie wiemy co nas czeka w każdej kolejnej sekundzie.... niezmiernie płytka jest granica pomiędzy życiem a śmiercią..... ale nie ma większej tragedii, niż śmierć własnego dziecka, to wiemy tylko my.... rodzice..... i to nieprawda, że "czas leczy rany" - takiej rany nic nie jest w stanie wyleczyć.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...